Jablonečtí policisté hledají důležitou svědkyni

08.08.2018
Policisté z obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno se od poloviny července letošního roku zabývají případem zatajení nálezu, který se stal 13. července v odpoledních hodinách v Jablonci nad Nisou. V době od 15,02 do 15,12 hodin si z bankomatu v ulici U Kostela chtěla žena vybrat finanční hotovost, kterou zde však zapomněla. Jednalo se o částku 5 tisíc korun.  Neznámá osoba, která se následně u bankomatu pohybovala, si následně tento nález ponechala.

V dané věci již policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu "zatajení věci" a pátrají po nepoctivém nálezci.

Svým svědectvím by mohla policistům přinést potřebné informace vedoucí k objasnění případu žena z fotografií, která se u bankomatu téže odpoledne také pohybovala. Pokud ji někdo poznává nebo i ona osobně, ať prosím kontaktuje tísňovou linku 158. Žádáme i další případné svědky, kteří se poblíž bankomatu v danou dobu pohybovali, aby policisty kontaktovali prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na přímo na obvodním oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno tel. čísle 974 480 700.

Převzato ODTUDAktuálně z Jablonecka